Restauracja Kameralna w Pszczynie – Gwarancja dobrego smaku

Wydarzenia

Restauracja_Kameralna

Filozofia

Obublikowano:

Filozofia 

Kochani! W ciągu ostatnich kilku lat, opierając się zarówno na własnych doświadczeniach, jak i poznając Wasze gusta wiemy, w którym kierunku chcemy zmierzać. Stawiamy na kreatywny zespół, kuchnię tradycyjną w nowoczesnej odsłonie i regionalne produkty. Początkiem tych zmian było otwarcie wizualnie nowej, zupełnie innej restauracji i kompletny remont restauracji hotelowej. Teraz czas na jej serce czyli kuchnię!

Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać w nowej Kameralnej? Na Śląsku brakuje restauracji z dobrym, regionalnym jedzeniem. Z racji naszego położenia postanowiliśmy serwować zarówno kuchnię polską, jak i śląską. Jeszcze większy nacisk położymy na pochodzenie produktów – karta oparta zostanie wyłącznie na świeżych, codziennie dostarczanych produktach od lokalnych dostawców oraz naszych ziół, a dania będą podawane w prosty, aczkolwiek niebanalny sposób. Wrócimy też do zapomnianych technik gotowania jak suszenie, wędzenie, czy konfitowanie. Nie będziemy gotować komercyjnie, bo wierzymy, że dobry produkt obroni się sam.

A to wszystko pod czujnym okiem naszego nowego szefa kuchni – Szymona Kupczyk wraz z całą jego załogą! Już wkrótce opowiemy Wam o nim nieco więcej