Restauracja Kameralna w Pszczynie – Gwarancja dobrego smaku

 

 

 

Menu zmienia się w zależności od sezonu, a lokal hołduje zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty, także rodzimego pochodzenia. Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne.

Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor.

Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

Oferujemy potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Nasze menu pełne jest wyszukanych smaków i cudownych aromatów, w którym każdy miłośnik dobrej kuchni znajdzie coś dla siebie.

W kuchni postawiliśmy na smak tradycji w nowoczesnej formie. Wykorzystujemy produkty regionalne, wytwarzane naturalnymi metodami. Ich jakość jest zdecydowanie wyższa, a dodatkowo są one mocno związane z kulturą Śląska, którą chcemy pielęgnować. Wyróżnia Nas szacunek i zaufanie do lokalnych producentów, ekologicznej żywności i przekonanie, że przez gwarancję jakości produktu możemy liczyć również na Państwa zaufanie.

Dostarczamy naszym Gościom to co najlepsze, czerpiąc u źródła wiedzę o sezonowości produktów, doborze najwyższej jakości mies, warzyw i owoców. Nasze produkty, to produkty sprawdzone:

 Nasze przestronne sale doskonale sprawdzają się jako miejsce różnego rodzaju bankietów i imprez okolicznościowych. Organizujemy wesela oraz przyjęcia okolicznościowe jak urodziny, imieniny, chrzciny czy komunie, a także spotkania firmowe. Specjalnie z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy nowoczesne i komfortowe zaplecze konferencyjne. Oferujemy także catering firmowy i indywidualny.

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą Hotelu Piaskowego, w którego wnętrzach mieści się nasza restauracja www.hotelpiaskowy.pl

kameralna_restaurant