Restauracja Kameralna w Pszczynie – Gwarancja dobrego smaku

Chrzciny

NIEZAPOMNIANE PIERWSZE PRZYJĘCIE

Chrzest to wyjątkowe i radosne wydarzenie. Jednocześnie to wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Gwarantujemy, że nasza wiedza i doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości sprawi, że pozostanie ona na długo w Państwa pamięci.

Restauracja Kameralna to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Śląska. Zlokalizowana w Hotelu Piaskowym, w urokliwej Pszczynie, oferuje dwie przestronne sale, które pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Wraz z otaczającym ją ogrodem, gdzie mieści się nowoczesna kula grillowa to idealne miejsce na organizację różnorodnych uroczystości – zarówno w restauracji, jak i w plenerze.

Niezwykłą wagę przykładamy nie tylko do jakości serwowanych potraw, ale również do ich pochodzenia. Hołdujemy zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty. Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne. Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor. Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

Z przyjemnością przygotujemy propozycję menu zgodną z Państwa oczekiwaniami i zadbamy o  piękną oprawę dla tego wydarzenia – subtelny wystrój i dodatki dopasowane do preferencji rodziców, obsługę kelnerską na najwyższym poziomie oraz menu, które oczaruje kubki smakowe Waszych gości.

Zobacz propozycję menu

Złóż zamówienie już teraz !
Napisz lub zadzwoń.
e-mail: restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl
tel.: (32) 447 44 43; tel. kom.: 503 490 555
Do Twojej dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00