Restauracja Kameralna w Pszczynie – Gwarancja dobrego smaku

Komunie 2020

ODKRYJ SMAK RODZINNYCH CHWIL

Pierwsza Komunia Święta – to niezwykłe przeżycie nie tylko dla Państwa pociech. Abyście mogli bez przeszkód skoncentrować się na tej najważniejszej, duchowej stronie uroczystości, nasi specjaliści z przyjemnością przygotują wyjątkowe przyjęcie komunijne. Pomożemy Państwu w organizacji, wystroju i doborze najbardziej odpowiedniego menu.

Restauracja Kameralna to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Śląska. Zlokalizowana w Hotelu Piaskowym, w urokliwej Pszczynie, oferuje dwie przestronne sale, które pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Wraz z otaczającym ją ogrodem, gdzie mieści się nowoczesna kula grillowa to idealne miejsce na organizację różnorodnych uroczystości – zarówno w restauracji, jak i w plenerze.

Niezwykłą wagę przykładamy nie tylko do jakości serwowanych potraw, ale również do ich pochodzenia. Hołdujemy zasadzie lokalności, wykorzystując ekologiczne, opatrzone certyfikatami produkty. Restauracja szczyci się obecnością w elitarnym gronie Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki”, który tworzą lokale gastronomiczne serwujące tradycyjne dania regionalne. Wielokrotnie doceniania i nagradzana m.in. Żółtą Czapką Przewodnika Gault&Millau, prestiżowej publikacji opisującej najlepsze na świecie restauracje oraz Certyfikatem Jakości portalu Tripavisor. Kameralna, już od lat, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych restauracji w Pszczynie!

Oferujemy Państwu różne formy spotkania – od kameralnego obiadu w wąskim gronie najbliższych po większe przyjęcia z bogatą oprawą. Zapewniamy profesjonalną obsługę i gwarantujemy indywidualne podejście, by jak najlepiej spełnić oczekiwania rodziców oraz dzieci.

Dodatkowo:

15 % rabatu na organizację kolejnych przyjęć

Zobacz propozycje menu komunijnego

Złóż zamówienie już teraz !
Napisz lub zadzwoń.
e-mail: restauracjakameralna@hotelpiaskowy.pl
tel.: (32) 447 44 43; tel. kom.: 503 490 555
Do Twojej dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00